fbpx

Skupinové offline kurzy

Pro ty, kterým vyhovují lekce ve skupince, naživo.

Ať už se učíte kvůli práci, studiu, cestování, nebo jen tak pro zábavu, na lekcích se seznámíme s gramatikou, slovíčky, potřebnými frázemi, poslechem, čtením i psaním a to zábavnou a interaktivní formou, aby se vám angličtina co nejdříve osvojila a nebáli jste se ji používat.

Tištěné materiály jsou zahrnuty v ceně, dále získáte přístup do soukromé třídy na Google Classroom, kde můžete sdílet své pokroky, zkušenosti a zážitky z učení i praxe.

Lekce probíhají na BDS v Kosticích, ale při pěkném počasí si můžeme udělat picnic venku, něco dobrého si uvařit u nás doma v kuchyni, nebo třeba vyzkoušet komentovanou prohlídku po Kosticích. Možnosti výuky jsou neomezené, a já vám ukážu, že se nemusíme jenom koukat do knížky a vyplňovat cvičení. 

Používám však metodu „cukru a biče“ a po svých studentech vyžaduji i aktivní přípravu mimo společné hodiny, protože za jednu hodinu týdně se jazyk do hlavy „nenalije“ a ani ten nejlepší a nejzkušenější učitel s nejpropracovanější metodou nezmůže nic, pokud sami nebudete chtít. 

Jaký je mezi kurzy rozdíl?

200 Kč / 60 min. / osoba

nebo

1800 Kč / osoba/ 10 lekcí

Raději něco jiného?

Nevadí, zkuste kouknout na jiné způsoby výuky:

Rainbow English

Little Explorers

Individuální online lekce

Míša Karkošková