fbpx

Naučte se jednou a provždy
minulé časy v angličtině!

Vytvoříte si pevné gramatické základy.

Pochopíte pravidla minulých časů a pro jednou se je naučíte používat.

Procvičováním získáte sebevědomí při tvorbě vět a díky tomu budete vyprávět vaše příběhy s lehkostí.

Mí studenti často přicházejí s následujícími otázkami:

Odpovědi na tyto otázky jsem pro ně i pro vás s velkou radostí sepsala v ebooku:

HRAJEME SI S ANGLICKÝMI ČASY - Minulý čas prostý a průběhový

Kdo jsem a proč právě já?

Michaela Karkošková

Jmenuji se Míša Karkošková a jsem vášnivá lektorka angličtiny, která dokáže probudit v malých i velkých nadšení pro angličtinu.

Ukazuji věčným začátečníkům, jak se angličtinu nejenom učit, ale konečně i naučit a začít aktivně používat bez zdlouhavého vyplňování cvičení a bez učebnic.

Miluji cestování a kdysi jsem žila v zahraničí. Při svém lektorování propojuji svou vášeň a zkušenosti z cest a baví mě je předávat těm, kteří touží mluvit anglicky

Třeba právě vám!

Co v ebooku najdete?

Teorii k minulému času prostému a průběhovému


Ebook má 76 stran a je rozdělený na dvě části. Každá z nich se věnuje každému času zvlášť. Dozvíte se, kdy čas použijete, jak správně tvoříte věty kladné, záporné i tázací. Povím vám o základních stavebních kamenech a připravila jsem pro vás také taháky k vytištění, které budete mít vždycky po ruce.

Procvičovací cvičení k přítomným časům


Čekají vás cvičení s předpřipravenými tabulkami na překlady vět. Tabulky slouží pro vaši lepší orientaci a správné umístění jednotlivých částí vět. Pomohou vám si lépe uvědomit, jak mají věty gramaticky správně vypadat a dobře si je zafixujete. Ke cvičením navíc najdete i možné řešení.

Tipy na aktivity k procvičování přítomných časů


To nejdůležitější, co vás v ebooku čeká - naučíte se oba přítomné časy používat v praxi. Čeká na vás slovní zásoba v aplikaci Quizlet i témata k popisování. Tyto aktivity jsou vhodné od úplných začátečníků a poslouží skvěle i vyšším úrovním. Prostě si je přizpůsobíte svým potřebám.

Odkazy


Na zajímavé webové stránky a aplikace, které váš proces učení ještě více obohatí a urychlí.

Quizlet


Slovní zásoba k tématům vhodným k procvičování časů, kterou se díky aplikaci můžete interaktivně učit i procvičovat.

Co v ebooku nenajdete?

A to není vše! Připravila jsem pro vás také:

BONUSOVÝ CHECKLIST

ve formátu .pdf, který si můžete vytisknout a zaznamenávat v něm svůj pokrok

Díky němu své procvičování ještě více nastartujete!

Co o ebooku říkají jeho čtenáři?

Hrajeme si s anglickými časy je krásně zpracovaný ať už po stránce grafické tak i obsahové. Vše je pěkně vysvětleno. Očekával jsem, že se z něj naučím víc než ve škole, a to se taky stalo, z čehož jsem moc šťastný. Míša si s ebookem dala fakt skvělou práci! Doporučuji všem, kteří mají problémy časy pochopit.
Marek Kučera
student

Jak ebook vypadá uvnitř?

Kolik stojí tento ebook?

Cena tohoto ebooku s bonusovým sešitem je 299Kč

Je to cena, kterou běžně zaplatíte za jednu lekci ve skupinovém kurzu, přesto ebook nabízí lekcí mnohem více.

Obsahuje ucelené informace o minulém čase prostém a průběhovém v angličtině. Vyzkoušíte si sestavit věty na jednoduchých a praktických příkladech a zafixujete si je tak, že budete při mluvení přesně vědět, kdy který čas použít a jak sestavit správně větu.

Ebook vám zůstane napořád a kdykoliv budete potřebovat, můžete do něj zase nahlédnout, pustit si videa, znovu zkusit cvičení a i přestože si je uděláte poněkolikáté, uvidíte, jak se postupně zlepšujete a vaše věty budou kvalitnější, delší a budou obsahovat další a novou slovní zásobu.

Možná vás ještě zajímá...

Záleží mi na tom, aby vám informace z ebooku maximálně pomohly. Abyste si pomocí nich ujasnili přítomné časy a začali komunikovat. V případě, že zjistíte, že ebook není pro vás, že jste jeho nákupem šlápli vedle a nepřinese vám žádné nové poznatky, napište mi a já vám bez otázek vrátím peníze.

Nabízím 14denní garanci vrácení peněz od uhrazení produktu.

NENÍ NA CO ČEKAT!

TEĎ JE TEN SPRÁVNÝ ČAS POSUNOUT VAŠÍ ANGLIČTINU NA VYŠŠÍ LEVEL!

Na následující stránce vyplňte pečlivě své údaje v objednávce a zaplaťte buď kartou, nebo bankovním převodem. E-book obdržíte ihned poté, co mi dorazí vaše platba.

Míša Karkošková