fbpx

Přišel čas posunout vaší angličtinu
na vyšší úroveň

Vytvoříte si pevné gramatické základy.

Pochopíte pravidla přítomných časů a natrénujete si je pro použití v běžné komunikaci.

Získáte díky tomu sebevědomí komunikovat bez toho, aniž by se vám roztřepaly kolena, zrychlil tep a orosilo čelo.

Možná si stejně jako mnoho studentů angličtiny kladete podobné otázky:

Já už své odpovědi na tyto otázky našla a s velkou radostí jsem je pro vás sepsala v ebooku:

HRAJEME SI S ANGLICKÝMI ČASY - Přítomný čas prostý a průběhový​

Kdo jsem a proč právě já?

Jmenuji se Míša Karkošková a jsem vášnivá lektorka angličtiny, která dokáže probudit v malých i velkých nadšení pro angličtinu.

Ukazuji věčným začátečníkům, jak se angličtinu nejenom učit, ale konečně i naučit a začít aktivně používat bez zdlouhavého vyplňování cvičení a bez učebnic.

Miluji cestování a kdysi jsem žila v zahraničí. Při svém lektorování propojuji svou vášeň a zkušenosti z cest a baví mě je předávat těm, kteří touží mluvit anglicky

Třeba právě vám!

Co v ebooku najdete?

Teorii k přítomnému času prostému a průběhovému


Ebook má 60 stran a je rozdělený na dvě části a každá z nich se věnuje jednomu času zvlášť. Dozvíte se, kdy čas použijete, jak správně tvoříte věty kladné, záporné i tázací. Povím vám o základních stavebních kamenech a připravila jsem pro vás také taháky k vytištění, které budete mít vždycky po ruce.

Procvičovací cvičení k přítomným časům


Čekají vás cvičení s předpřipravenými tabulkami na překlady vět. Tabulky slouží pro vaši lepší orientaci a správné umístění jednotlivých částí vět. Pomohou vám si lépe uvědomit, jak mají věty gramaticky správně vypadat a dobře si je zafixujete. Ke cvičením navíc najdete i možné řešení.

Tipy na aktivity k procvičování přítomných časů


To nejdůležitější, co vás v ebooku čeká - naučíte se oba přítomné časy používat v praxi. Čeká na vás slovní zásoba v aplikaci Quizlet i témata k popisování. Tyto aktivity jsou vhodné od úplných začátečníků a poslouží skvěle i vyšším úrovním. Prostě si je přizpůsobíte svým potřebám.

Videa


Protože vím, že si chcete a potřebujete všechno vyzkoušet a osahat, natočila jsem pro vás videa s návodem, jak s aktivitami můžete sami pracovat.

Odkazy


Na zajímavé webové stránky a aplikace, které váš proces učení ještě více obohatí a urychlí.

Quizlet


Slovní zásoba k tématům vhodným k procvičování časů, kterou se díky aplikaci můžete interaktivně učit i procvičovat.

Co v ebooku nenajdete?

A to není vše! Připravila jsem pro vás také:

Bonusová příloha

BONUSOVÝ SEŠIT

Ve formátu .pdf, připravený k tisku. Materiály v něm obsažené vám pomohou vaše procvičování ještě více zpestřit a nastartovat!

Najdete v něm:

Co o ebooku říkají jeho čtenáři?

Krásně, polopatě vysvětlený přítomný čas prostý a průběhový. Skvělá pomůcka na naučení časů pokud jste začátečník nebo na oprášení gramatiky, jste-li už pokročilý. Za mě super!
Ing. Kateřina Borski
referentka provozní správy
Ebook Hrajeme si s anglickými časy mě nadchnul od začátku do konce. Je krásně graficky zpracovaný, strukturovaný a hlavně přehledný. Informace o přítomných časech jsou vyčerpávající, avšak vysvětleno velmi jednoduše. Moc se mi líbí tabulky pro překlady, které pomáhají nejen s časy, ale také se stavbou věty. Krásně si tak každý může uvědomit, že každé slovo má svoje místo a stavbu věty si bezpečně procvičit, protože nechybí ani klíč. Překlady jsou krásně doplněny připravenými soubory slovíček v aplikace Quizlet. Ebook není jen o teorii a drillu, ale najdete tam spoustu námětů na praktická cvičení, jak reálně procvičit a využít časy ve skutečném životě. V neposlední řadě chci zmínit i množství skvělých odkazů na webové stránky i aplikace, se kterými vás angličtina bude bavit zas o kus víc.
Barbora Slámová, učitelka angličtiny
https://anglickyspolu.cz/
Tento ebook je skvělá věc. Je vytvořený jednoduše a přehledně se spoustou cvičení, která perfektně pomůžou v procvičení dané problematiky. Myslím, že je vhodný pro lidi kteří se už v angličtině trochu orientují, ale pokladem je hlavně pro takové jak jsem já - úplné začátečníky. Jmenuji se Ivana a pracuji na Katastrálním úřadě jako referent. Je mi 54 let. Nenapadlo mně, že se někdy rozhodnu pro studium angličtiny. Pak moje dcera odešla žít a pracovat na Island a mi nezbývalo nic jiného, než s angličtinou začít. Jsem na úplném začátku, ale díky paní Míše, její obrovské trpělivosti a pomůckám jako je tento ebook, to jde skvěle. Všem ebook vřele doporučuji!
Ivana Berková
referentka katastrálního úřadu
Ebook je velmi přehledný, hezky a účelně barevně členěný, a přítomné časy jsou v něm vysvětleny dopodrobna. Opravdu se mi líbí detaily, které e-book obsahuje. Super pomocník na doma, do práce, na cesty. Velmi doporučuji všem kdo s angličtinou teprve začínají a zároveň všem, kdo si potřebují “osvěžit” základy.
Pavlína Rosáková
účetní

Jak ebook vypadá uvnitř?

Kolik stojí tento ebook?

Cena tohoto ebooku s bonusovým sešitem je 299.

Je to cena, kterou běžně zaplatíte za jednu lekci ve skupinovém kurzu, přesto ebook nabízí lekcí mnohem více.

Obsahuje ucelené informace o přítomném čase prostém a průběhovém v angličtině. Vyzkoušíte si sestavit věty na jednoduchých a praktických příkladech a zafixujete si je tak, že budete při mluvení přesně vědět, kdy který čas použít a jak sestavit správně větu.

Ebook vám zůstane napořád a kdykoliv budete potřebovat, můžete do něj zase nahlédnout, pustit si videa, znovu zkusit cvičení a i přestože si je uděláte poněkolikáté, uvidíte, jak se postupně zlepšujete a vaše věty budou kvalitnější, delší a budou obsahovat další a novou slovní zásobu.

Možná vás ještě zajímá...

Záleží mi na tom, aby vám informace z ebooku maximálně pomohly. Abyste si pomocí nich ujasnili přítomné časy a začali komunikovat. V případě, že zjistíte, že ebook není pro vás, že jste jeho nákupem šlápli vedle a nepřinese vám žádné nové poznatky, napište mi a já vám bez otázek vrátím peníze.

Nabízím 14denní garanci vrácení peněz od uhrazení produktu.

NENÍ NA CO ČEKAT!

TEĎ JE TEN SPRÁVNÝ ČAS POSUNOUT VAŠÍ ANGLIČTINU NA VYŠŠÍ LEVEL!

Na následující stránce vyplňte pečlivě své údaje v objednávce a zaplaťte buď kartou, nebo bankovním převodem. E-book obdržíte ihned poté, co mi dorazí vaše platba.

Míša Karkošková