fbpx

Vyberte si z mých kurzů

Individuální online lekce pro dospělé

Individuální online lekce pro děti

Slova mých studentů

"Super lekce osobně i po Skypu, velmi příjemná paní lektorka, kreativní učení z běžného života, ne jen tlačení do hlavy slovíčka a věty, které v podstatě ani nepotřebujete. Za mě TOP. Děkuji"
Pavlína Rosáková
Účetní
"Na střední se nám každý rok střídali angličtináři, a i když jsme na poslední dva roky dostali výborného učitele, cítil jsem, že je potřeba v jazyce hodně zabrat. Začal jsem k Míši chodit na doučování - procvičoval gramatiku, čtení, poslech, slovní zasobu i tematické okruhy. Míša má trpělivost a dobře ví, v čem je potřeba přidat a na co se zaměřit. Díky ní jsem začal mít angličtinu docela rád a nedávno z ní i odmaturoval. Určitě všem doporučuji!"
Matěj Bajger
student VŠ
"Navštěvovala jsem individuální online lekce a dosud to byl nejlepší způsob výuky, na který jsem narazila. Paní lektorka je velmi milá a zábavná a velmi oceňuji její osobitý přístup, témata ušité přímo na míru a naprosto skvělé a snadno srozumitelné materiály. S dosavadní výukou ve školách nebo skupinových kurzech, které jsem absolvovala, se tyto lekce nedají srovnat a můžu je doporučit všem, kteří se chtějí doopravdy naučit komunikovat anglicky."
Mgr. Veronika Boublíková
Food Safety Coordinator
"Cizí jazyk se můžete učit různými způsoby – někde ve vydýchané posluchárně biflovat souslednost, drtit se nepravidelná slovesa a memorovat fráze. Nebo se můžete učit s chutí a na každou lekci se těšit. Na hodinách Míši Karkoškové obdivuji, že vždy děláme něco jiného – a vždy mně dokáže překvapit. Tím, že má angličtinu na úrovni native speakra, vnímá i chyby, které si běžně nevšimnete – má pro ně „ucho“. Navíc to umí s dětmi, takže i dítko, které před lekcí brblá „zas mám angličtinu“, nechce pak anglickou konverzaci ukončit. Míša navíc přizpůsobuje své lekce svým klientům, jejich úrovni a zájmům, takže se nedočkáte toho, že „one size fits all“ – právě naopak. Pro mě je toto akční a zajímavé se učení cizího jazyka ideální nejen na léto, ale na celý rok a vřele ho doporučuji malým i velkým. Za mně 5 ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️​"
Miriam Kejzlarová, PhD.
Communications Manager for the Czech Republic & Slovak Republic
Míša Karkošková