fbpx

Individuální online lekce pro dospělé

Potom jsou individuální online kurzy přesně pro vás!

S online výukou mám zkušenosti a vím, že může být minimálně stejně tak zábavná a efektivní jako offline. 

Přestože vám ze začátku může znít trošku strašidelně, brzy objevíte její obrovské výhody! Vůbec nevadí nejste-li technicky nadaní. Celým procesem nastavení vás trpělivě provedu.

K výuce používám Skype nebo Zoom a můžete si ji vychutnat z pohodlí vašeho gauče, kanceláře, chalupy, nebo dovolené a třeba v teplácích. 🙂 Výuku zvládnete z tabletu, laptopu nebo počítače (nedoporučuji mobilní telefon), nezbytné je však silnější internetové připojení.

Veškeré materiály obdržíte na předem dohodnutém odkazu (používám Google Classroom). Lekce připravuji přesně vám na míru, podle vaší úrovně, požadavků a toho, co vás zajímá a čemu se rádi věnujete.

Online nástroje vám pomohou:

V lekcích se mnou:

Pro koho lekce nejsou vhodné?

Ráda pozoruji, jak mí studenti dělají krůčky kupředu, postupně se zlepšují a naplňují své stanovené cíle a sny. Ať už jde o nástup do práce po mateřské, příprava na letní dovolenou ve vysněné destinaci nebo účast na mezinárodní svatbě. 

Největší radost mi pak dělá, když příjdou nadšení a spokojeně vyprávějí, jaké to bylo a jaký měli úspěch.

Zároveň ale přiznávám, že velkou a důležitou část při dosahování jejich výsledků tvoří přípravy a procvičování doma. Ukazuji svým studentům, na čem je třeba doma zapracovat, co procvičit a popřípadě i jakým vyplňovacím gramatickým cvičením se věnovat při samostudiu. 

Učím je však přebrat zodpovědnost za svou výuku a přicházet do lekcí pravidelně a připravení.

Kolik zaplatím?


1 LEKCE

600 Kč / 50 min.

 

 10 LEKCÍ

5.500 Kč / 50 min.

Míša Karkošková