fbpx

Objednávka ebooku

Na této stránce si objednáváte ebook Hrajeme si s anglickými časy - Přítomný čas prostý a průběhový

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
Hrajeme si s anglickými časy
Krásně, polopatě vysvětlený přítomný čas prostý a průběhový. Skvělá pomůcka na naučení času pokud jste začátečník nebo na oprášení gramatiky, jste-li už pokročilý. Za mě super!
Ing. Kateřina Borski
referentka provozní správy
Tento ebook je skvělá věc. Je vytvořený jednoduše a přehledně se spoustou cvičení, která perfektně pomůžou v procvičení dané problematiky. Myslím, že je vhodný pro lidi kteří se už v angličtině trochu orientují, ale pokladem je hlavně pro takové jak jsem já - úplné začátečníky. Jmenuji se Ivana a pracuji na Katastrálním úřadě jako referent. Je mi 54 let. Nenapadlo mně, že se někdy rozhodnu pro studium angličtiny. Pak moje dcera odešla žít a pracovat na Island a mi nezbývalo nic jiného, než s angličtinou začít. Jsem na úplném začátku, ale díky paní Míše, její obrovské trpělivosti a pomůckám jako je tento ebook, to jde skvěle. Všem ebook vřele doporučuji!
Ivana Berková
referentka katastrálního úřadu
Ebook je velmi přehledný, hezky a účelně barevně členěný, a přítomné časy jsou v něm vysvětleny dopodrobna. Opravdu se mi líbí detaily, které e-book obsahuje. Super pomocník na doma, do práce, na cesty. Velmi doporučuji všem kdo s angličtinou teprve začínají a zároveň všem, kdo si potřebují “osvěžit” základy.
Pavlína Rosáková
účetní
Ebook Hrajeme si s anglickými časy mě nadchnul od začátku do konce. Je krásně graficky zpracovaný, strukturovaný a hlavně přehledný. Informace o přítomných časech jsou vyčerpávající, avšak vysvětleno velmi jednoduše. Moc se mi líbí tabulky pro překlady, které pomáhají nejen s časy, ale také se stavbou věty. Krásně si tak každý může uvědomit, že každé slovo má svoje místo a stavbu věty si bezpečně procvičit, protože nechybí ani klíč. Překlady jsou krásně doplněny připravenými soubory slovíček v aplikace Quizlet. Ebook není jen o teorii a drillu, ale najdete tam spoustu námětů na praktická cvičení, jak reálně procvičit a využít časy ve skutečném životě. V neposlední řadě chci zmínit i množství skvělých odkazů na webové stránky i aplikace, se kterými vás angličtina bude bavit zas o kus víc.
Barbora Slámová, učitelka angličtiny
https://anglickyspolu.cz/

Potřebujete pomoct s objednávkou?

Napište mi na info@michaelakarkoskova.cz

Kontakt | Ochrana osobních údajů | Obchodní podmínky

Míša Karkošková